معرفی و تاریخچه

آویژه پالایش

شرکت آوی‍ژه پالایش محور فعالیت های خود را در طراحی و مهندسی (به روش EPC) تصفیه سیستم های حذف کدورت ، اولترافیلتراسیون (UF)، تصفیه آب شور و تصفیه آب دریا و همچنین بازیابی و استفاده مجدد آب و فاضلاب در حوزه کاری خود قرار داده است. این شرکت پروژه های موفقی در زمینه شیرین سازی آب، سیستم های تخلیه پساب صفر (MLD/ ZLD)، فرآیندهای الکترودیالیز (EDI) و الکتروغشایی و نیز تامین آب در شرایط اضطرار و سیستم های تصفیه آب کشتی ها و سکوهای دریایی (نفت و گاز)، شناورهای سطحی و زیرسطحی طراحی و اجرا کرده است.

شرکت آویژه پالایش به عنوان سازنده واحدهای PW ،HPW ، WFI ، PS و نیز طراح توزیع آب در بخش های clean room به صورت لوپ و همچنین ساخت مخازن ذخیره آب و ساخت دارو با الزامات GMP و استانداردهای USP و BP، به همراه مستندات معتبرسازی (DQ, OQ ,IQ) شناخته می شود. به علاوه در طراحی سیستم های CIP ، SIP پروژه های موفقی از جمله داروسازی جابربن حیان، پارس دارو، کیمیدارو و تولید مواد اولیه دارو پخش (تماد) انجام داده است.

بخش سرمایه گذاری این شرکت، در احداث تاسیسات آب شیرین کن و تصفیه خانه های فاضلاب به صورت قراردادهای BOO و BOT و ROT و بیع متقابل فعالیت دارد. همچنین این شرکت تجربه طراحی و ساخت در تصفیه خانه های متعارف، طراحی کلاریفایرها، پولساتورها، ته نشینی ها، همزن های تند و کند، کلسیفایرها، اسکینرها را دارا می باشد. در بخش فاضلاب، این شرکت در طراحی و ساخت سیستم های فاضلاب به صورت بتنی و پکیج های فلزی، با روش های لجن فعال، هوادهی گسترده، MBR ، MBBR ، DAF ، SBR ، EFAS ، RBC پروژه های موفقی را به اتمام رسانده است.
به علاوه شرکت آویژه پالایش توانایی طراحی دستگاه های تصفیه آب و فاضلاب و پساب های نفتی و صنعتی با در نظر گرفتن آنالیزهای خاص، جهت ساخت دستگاه پایلوت تصفیه آب و پساب در سایزهای آزمایشگاهی را دارا می باشد.

گواهینامه‌ها و افتخارات

brand-1
brand-2
brand-3